Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
Καθαρίζοντας μηχανή 800KG/H φυσαλίδων κυλίνδρων τρίχας φρούτων και λαχανικών SS
| Όνομα προϊόντων: | καθαρίζοντας γραμμή παραγωγής φυσαλίδων κυλίνδρων τρίχας |
|---|---|
| Τάση: | 380V |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
chieh-qua Καρότο ραπανάκι Taro γλυκιά πατάτα Yam αγγούρι πετσέτα κολοκύθα μπαλσάμ αχλάδι χειμώνα πεπόνι τσίλι καλαμπόκι μεταποίηση μελιτζάνης παραγωγή Μηχανή διαχωρισμού φρούτων και λαχανικών Βιομηχανική Εμπορική
| τελικό προϊόν: | TS-F80 Μηχανή διαίρεσης φρούτων και λαχανικών |
|---|---|
| Ετος: | 2025 |
| Πακέτο: | Ξύλινη θήκη |
Μανταρίνι, φρούτο του πάθους, αβοκάντο, κεράσι, Μάνγκο, αχλάδι, μπανάνα, μανγκοστίν, ακτινίδιο, Επιθεώρηση, Διαλογή, Μεταφορά, επεξεργασία, παραγωγή, Μηχανή διαλογής φρούτων και λαχανικών
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
| Εφαρμόζω σε: | Φρούτα και λαχανικά |
Revolutionize Your Production Process with Our Fruit And Vegetable Processing Line
| Final Product: | Fruit and vegetable brush bubblecleaning and drying production line |
|---|---|
| Apply to: | Fruit And Vegetable |
| Package: | Wooden Case |
Ρίζα Veg βολβών μηχανών πλύσης και αποφλοίωσης πατατών SUS304 1.5KW
| Όνομα: | βιομηχανική μηχανή αποφλοίωσης φρούτων και λαχανικών |
|---|---|
| Τύπος: | Βιομηχανικό Peeler |
| Τάση: | 220V/380V |
85KG φρούτων και λαχανικών καθαρίζοντας εξοπλισμού σπανακιού φυτικό φύλλο πλυντηρίων πλυντηρίων μικρό φυτικό καθαρό
| Όνομα: | Μονό πλυντήριο λαχανικών |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/380V |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Πολυ λειτουργική φρούτων μηχανή ραδικιών πλύσης ρίζας Lotus πλυντηρίων μέσου μεγέθους
| όνομα: | βιομηχανική μηχανή αποφλοίωσης φρούτων και λαχανικών |
|---|---|
| Τύπος: | Βιομηχανικό Peeler |
| Τάση: | 220V/380V |
Γραμμή Επεξεργασίας Αργυρών Φρούτων και Λαχανικών για την Επεξεργασία Λαχανικών
| Package: | Wooden Case |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Year: | 2025 |
Μηχανή κοπής ριζικών λαχανικών Σόγια πατάτες και στρογγυλοί κόκκοι καλλιέργειες Καρότα και διαμήκη ριζικά λαχανικά παπάγια κολοκύθα κερί κολοκύθα Καρότο ραπανάκι Taro γλυκιά πατάτα Yam Κόψιμο
| Εφαρμόζω σε: | Φρούτα και λαχανικά |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Έτος: | 2025 |

