Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
50PCS/Min Peeler κυπρίνων χλόης μηχανών επεξεργασίας ψαριών υπολογιστών γραφείου
| Βάρος: | 48kg |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | 1 έτος |
0.55KW στήθος κοτόπουλου εντοσθίων χοιρινού κρέατος μηχανών επεξεργασίας κρέατος εντοσθίων βόειου κρέατος
| Μοντέλο: | TS-QH50 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110V/220V |
| Εξουσία: | 0,55kW |
Taro καρότων ακτινίδιων φυτική καθαρίζοντας μηχανή 2.5KW φυσαλίδων βουρτσών
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα: | Φυτική φυσαλίδα βουρτσών που καθαρίζει στεγνώνοντας τη γραμμή παραγωγής |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή αποδοτικότητα |
Slicer ζωνών μετατροπής συχνότητας 2.25KW 140KG 1.5HP διευθετήσιμο φυτικό φυτικό slicer φύλλων
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Τύπος: | Κόπτης |
| Λειτουργία: | Πολυλειτουργικός |
380V καθαρίζοντας και στραγγίζοντας μηχανών ανοξείδωτου καθαρίζοντας μηχανών πιπεροριζών πλυντήριο τρέχοντος νερού του Eddy
| Τύπος: | Ροδέλα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Δυναμικό: | 380V |
0.75KW 0,8 λαχανικό τόνων/ωρών και πλυντήριο φρούτων
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Όρος: | Νέος |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός φρούτων πλυντηρίων φρούτων ανοξείδωτου 240KG 380V αυτόματος
| Μοντέλο: | TS-X300 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Εξουσία: | 3kW |
75KG μεγάλη φρούτων και λαχανικών τεμνουσών μηχανών φυτική κοπή ανοξείδωτου φύλλων εμπορική
| Δυναμικό: | 220V |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.25kw |
| Βάρος: | 78 κιλά |
Εμπορικό φυτικό Papaya Slicer εστιατόριο κουζινών μηχανών
| Βάρος: | 100 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματος εσπεριδοειδών της Apple βαθμολογώντας μηχανών επεξεργαστής τροφίμων εξοπλισμού πατατών ταξινομώντας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |

