Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
Διευθετήσιμη μηχανή επεξεργασίας κρέατος λεπίδων πριονιών που τοποθετεί ανόστεο ηλεκτρικό διακοπής πιάτων
| Ύψος επεξεργασμένων τροφίμων: | 225mm |
|---|---|
| Πλάτος επεξεργασμένων τροφίμων: | 190mm |
| Εφαρμογή: | εστιατόρια, βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων |
1000KG/H πλύση φυσαλίδων γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών και ξήρανση δόνησης
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Ξηρά αποτοξίνωση γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών αποστείρωσης όζοντος προσαρμογής
| Ονομα: | Γραμμή παραγωγής πλυσίματος φρούτων και στεγνώματος αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φρούτα και λαχανικά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη λειτουργία |
Αυτόματη κοπή και πλυντήριο επιλογής γραμμών παραγωγής λαχανικών και φρούτων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ |
Πολυ λειτουργικός κόπτης φρούτων φραγμών λαχανικών τεμνουσών μηχανών ανοξείδωτου φυτικός
| Δυναμικό: | 220V |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.25kw |
| Βάρος: | 78 κιλά |
185KG 2.6KW όζοντος απολύμανσης φυτικό πλυντήριο αεροφυσαλίδων σχολικών καντίνων μονάδων πλυντηρίων εμπορικό
| Μοντέλο: | TS-X200 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Εξουσία: | 2.6kw |
Η θολούρα καντίνων μειώνει την απαλλαγή ιζημάτων πλυντηρίων φρούτων και λαχανικών
| Μοντέλο: | TS-X200 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Μέγεθος: | 2250*940*1280mm |
Το σκόρδο βλαστάνει τη βρασμένη στον ατμό πιπερόριζα καρότων πατατών μηχανών επεξεργασίας φρούτων κουλουριών
| Μοντέλο: | TS-Q118 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Λειτουργία μηχανημάτων: | πολυσύνθετος κόπτης |
Εμπορική φυσαλίδα γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών 2.6KW που καθαρίζει τη μηχανή Juicing
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | 1 έτος |
Το προσαρμοσμένο Drive φυτοφάρμακο αποκλείει τη φυτική γραμμή επεξεργασίας, υποβάλλοντας τη γραμμή επεξεργασίας ντοματών σε φυγοκέντρωση
| Ονομα: | Γραμμή παραγωγής πλυσίματος φρούτων και στεγνώματος αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φρούτα και λαχανικά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη λειτουργία |

