Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
3000KG/H εμπορική κολοκύθα μηχανών τσιπ πατατών, χειμερινό πεπόνι, τεμαχισμός πατατών, ρίζα, μεγάλος εξοπλισμός πατατών
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση: | 1 έτος |
| Κατάσταση: | Νέος |
380V καθαρίζοντας αποξηραντική τέμνουσα μηχανή φυσαλίδων κυλίνδρων τρίχας επιλογής γλυκών πατατών γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη λαχανικών |
|---|---|
| Όνομα: | Επιλέγοντας τρίχας κυλίνδρων γραμμή παραγωγής τεμνουσών μηχανών φυσαλίδων καθαρίζοντας ξεραίνοντας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή αποδοτικότητα |
2.6KW εσπεριδοειδή Apple πλυντηρίων φρούτων και λαχανικών φίλτρων ακαθαρσιών
| Μοντέλο: | TS-X200 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Εξουσία: | 2.6kw |
Peeler φρούτων και λαχανικών πεπονιών κολοκυθών διπλάσιο μηχανών που διευθύνεται μέσου μεγέθους
| Μοντέλο: | TS-P100 |
|---|---|
| Βάρος: | 250 kW |
| Υπηρεσία: | ηλεκτρονική υποστήριξη |
Βιομηχανική διευθετήσιμη θερμοκρασία πλυντηρίων φρούτων και λαχανικών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Προσαρμοσμένη διάθεση λυμάτων επεξεργασίας ακαθαρσιών γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών εσπεριδοειδών
| Όνομα προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής καθαρισμού εσπεριδοειδών |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Υλικό: | από ανοξείδωτο χάλυβα |
Πλυντήριο λαχανικών φρούτων SS προ - αφρίζοντας ανυψωτική καθαρίζοντας γραμμή παραγωγής κυλίνδρων τρίχας
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα γραμμή παραγωγής φυτικού καθαρισμού |
|---|---|
| Τάση: | 380V |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
90KG ταξινόμηση σκόρδου παραγωγής ροών αέρος μηχανών επεξεργασίας σκόρδου αποταμίευσης δύναμης εστιατορίων
| Πρότυπο: | TS-T100 |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Δύναμη: | 2.2KW |
6 100KG/H SS κρέατος επεξεργασίας μηχανών λίτρα θραυστήρων τροφίμων
| Τύπος: | Μηχανήματα μεταποίησης κρέατος |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
2.2KW δέρμα μηχανών επεξεργασίας σκόρδου που αφαιρεί Peeler σκόρδου
| Μοντέλο: | TS-T200 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Εξουσία: | 2.2kW |

