Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
Ξήρανση της ταξινομώντας κυκλοφορώντας γραμμής επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών σερφ Apple Tengsheng
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
1200KG/H βιομηχανικό δίνης πλυντήριο τροφίμων πλυντηρίων φυσαλίδων φυτικό
| Ικανότητα: | 800-1200kg/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Πλυντήριο λαχανικών Vortex |
| Χρήση: | Εμπορική χρήση |
4.5KW εξοπλισμός στραγγίγματος δόνησης γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Δυναμικό: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Υλικό: | από ανοξείδωτο χάλυβα |
Προσαρμοσμένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών πατατών
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Λειτουργία: | Κοπή πλύσης Llifting |
Φυτικός Dicer μεταφορέας SS304 μπανανών μηχανών Tengsheng 800KG/H
| Τύπος: | Φυτική τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργία: | Κόψιμο σε κύβους και ρίγες |
| Μέγεθος ζάριας: | 3-25 χιλιοστά |
Κυκλοφορώντας γραμμή επεξεργασίας φρούτων τρυπών, κύλινδρος Tengsheng που μεταβιβάζει τη φυτική γραμμή επεξεργασίας
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Βιομηχανική υπόλοιπη υποβάθμιση γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών ψεκασμού υψηλής τάσης Tengsheng
| Δυναμικό: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Μούβ: | 1 σετ |
Papaya μηχανή επεξεργασίας Veg πεπονιών, βιομηχανική πατάτα Dicer χοντρών κομματιών
| Τομείς εφαρμογής: | Εργοστάσιο επεξεργασίας φρούτων, εμπορικός τομέας εστιάσεως, φυτικό εργοστάσιο επεξεργασίας |
|---|---|
| Λειτουργία μηχανημάτων: | πολυσύνθετος κόπτης |
| Μάρκα: | Tengsheng |
Βούρτσα γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών ανοξείδωτου που καθαρίζει και που ανυψώνει
| Τάση: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | 1 έτος |
Πλυντήριο 3.5KW 50HZ 380V φρούτων και λαχανικών φυσαλίδων απολύμανσης όζοντος
| Μοντέλο: | TS-X300 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Βάρος: | 240 κιλά |

