Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
Πλύση ανύψωσης κοπής γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών υπεραγορών
| Όνομα προϊόντων: | Φυτική τέμνοντες ανυψωτική και πλένοντας γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Τάση: | 380V |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Πλυντήριο φυσαλίδων κυλίνδρων τρίχας επιλογής πατατών γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών ανοξείδωτου
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Όρος: | Νέος |
Αργυροειδής να καθαρίσει φρούτων γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών πάθους εξατομίκευσης ξήρανση
| Μοντέλο: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρήση: | Γραμμή παραγωγής φρούτων και λαχανικών |
| Χρώμα: | Αργυροειδής |
Σερφ υδραντλιών πλυντηρίων λαχανικών φρούτων κουμκουάτ γδυσίματος λάσπης
| Μοντέλο: | TS-X300 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Εξουσία: | 3kW |
3KW κυκλοφορώντας φυσαλίδα Sanitization όζοντος πλυντηρίων φρούτων και λαχανικών σερφ φυσαλίδων
| Όνομα προϊόντος: | Πλυντήριο φρούτων |
|---|---|
| Υλικό: | SUS304 |
| Χρήση: | Φρούτα και λαχανικά |
1.1KW εμπορικό πολυσύνθετο φυτικό πλυντήριο όζοντος πλυντηρίων φυσαλίδων ρευμάτων στροβίλου
| Δυναμικό: | 220V/380V |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ): | 1500*800*1000mm |
| Ισχύς (w): | 1.1kW |
Βιομηχανικές επιλογή και κοπή ξήρανσης καθαρισμού φυσαλίδων βουρτσών γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τάση: | 380V |
| Όρος: | Νέος |
Πολλών χρήσεων φρούτων και λαχανικών επεξεργασίας πλένοντας γραμμών αυτόματος και ταξινομώντας μηχανή
| Τάση: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Πολυσύνθετη γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών που ανυψώνει τη μηχανή
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | φυτική γραμμή επεξεργασίας |
| Όρος: | Νέος |
600KG/H πολυσύνθετες πλύση και λείανση μηχανών επεξεργασίας κρέατος
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής πλύσης και λείανσης κρέατος |
|---|---|
| Λειτουργία: | Επεξεργασία κρέατος |
| Χρώμα: | Ασήμι |

