Όλα τα Προϊόντα
-
Φυτική τέμνουσα μηχανή
-
Πλυντήριο φρούτων και λαχανικών
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
-
Αποφλοιωτής φρούτων και λαχανικών
-
Μηχανή πλύσης και ξεφλούδισης φρούτων και λαχανικών
-
Φυτική μηχανή Dicer
-
Αποξηραντής λαχανικών
-
Γλυκοκαλαμπόκι
-
Ταξινομητής Φρούτων
-
Φρούτα Juicer
-
Μηχανή διαχωρισμού/διακοπής μεελών και φρούτων
-
Μηχανή επεξεργασίας σκόρδου
-
Μηχανή επεξεργασίας κρέατος
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
-
Βοηθητικά μηχανήματα
-
Ο κ. Jeo GrayΤα προϊόντα σας φαίνονται λεπτά και υψηλά - ποιότητα επίσης και θα έρθουν σε επαφή με την επιχείρησή σας που αγοράζει πιό την επόμενη φορά. -
Ο κ. Yuda ShakiΧρυσός προμηθευτής, εκτός από με για να κάνει πολλή ώρα την αγορά! Και δίνοντας πάντα τις επαγγελματικές προτάσεις, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! Ευχαριστίες! -
Ο κ. Abdou CISSEΣας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας. Ανυπομονώντας να αγοράσει την επόμενη φορά. Τα προϊόντα είναι υψηλά - ποιότητα. -
Κα Mary MyaΌλα στην καλύτερη διαταγή, τα αγαθά της καλής ποιότητας, γρήγορα της ναυτιλίας και της πολύ καλής υπηρεσίας συστήνω. Αξίζει 5 αστέρια!
λέξεις-κλειδιά [ vegetable processing machine ] αγώνας 387 προϊόντα.
Τέμνουσα μηχανή φυλλωδών λαχανικών μεντών κραμβών εμπορική, φυτική να κυβίσει λεπίδων μηχανή
| Μοντέλο: | TS-Q115 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Λειτουργία μηχανημάτων: | ΤΟΜΗ |
1500KG/H πορτοκαλιά γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών επιλογής
| Τύπος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση: | 1 έτος |
| Υλικό: | από ανοξείδωτο χάλυβα |
1500KG/H καθαρίζοντας ταξινομώντας μηχανή γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Δυναμικό: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή Επεξεργασίας Λαχανικών και Φρούτων |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση: | 1 έτος |
Πολλών χρήσεων φρούτων και λαχανικών επεξεργασίας μηχανή βουρτσών γραμμών παράλληλη
| Δυναμικό: | 380V |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή Επεξεργασίας Λαχανικών και Φρούτων |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση: | 1 έτος |
Εμπορική υψηλή ροή του νερού πλυντηρίων φρούτων και λαχανικών
| Μοντέλο: | TS-X300 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Βάρος: | 240 κιλά |
Η αργυροειδής άθικτη κοπή μπανανών μηχανών χωρισμού σε τετράγωνα φυτική Dicer ρυθμίζει τις βαλβίδες
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Υλικά: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| MOQ: | 1 Σετ |
Βιομηχανικό ενιαίο πλυντήριο 300KG/H φρούτων και λαχανικών φυσαλίδων
| Τύπος: | Ροδέλα |
|---|---|
| Βάρος: | 85 κιλά |
| Εφαρμογή: | Φρούτα και λαχανικά |
380V βαθμολόγηση ξήρανσης καθαρισμού γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών πλήρως αυτόματη
| Τύπος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Εφαρμογή: | Φρούτα και λαχανικά |
Αυτόματη ξήρανση πλύσης επιλογής γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Εφαρμογή: | Λαχανικά και Φρούτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή απόδοση |
| Χρώμα: | Ασήμι |
SS304 γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών για τις κεντρικές κουζίνες
| Τύπος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | 1 έτος |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |

